O nás

Arrows advisory group je poradenská skupina, která pro klienty řeší právo, daně a účetnictví, dotace a prevenci rizik pod jednou střechou. Vznikli jsme sloučením advokátních kanceláří LEGALCOM, DOHNAL PERTOT SLANINA, HSL legal a přidružením konzultačních společností z oblasti daňového a dotačního poradenství a pojištění.

Mimo Českou republiku působíme i v regionu střední a východní Evropy, kde operujeme prostřednictvím ARROWS legal network.

naši lidé

JUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.

PROFIL

advokát, partnerJUDr. Jakub Dohnal, Ph.D.
+420 608 566 224 dohnal@arws.cz
Mgr. Tomáš Pertot

PROFIL

advokát, partnerMgr. Tomáš Pertot
+420 724 924 740 pertot@arws.cz
Mgr. Jáchym Petřík

PROFIL

advokát, partnerMgr. Jáchym Petřík
+420 777 336 649 petrik@arws.cz
JUDr. Lukáš Slanina

PROFIL

advokát, partnerJUDr. Lukáš Slanina
+420 608 484 843 slanina@arws.cz
JUDr. Pavel Staněk

PROFIL

advokát, partnerJUDr. Pavel Staněk
stanek@arws.cz
Mgr. Vojtěch Sucharda

PROFIL

advokát, partnerMgr. Vojtěch Sucharda
+420 702 090 747 sucharda@arws.cz
Mgr. Libor Zbořil

PROFIL

advokát, partnerMgr. Libor Zbořil
zboril@arws.cz
Tomáš Čech

PROFIL

účetní expert, partnerTomáš Čech
+420 777 600 875 cech@arws.cz
Ing. Richard Sokol

PROFIL

daňový poradce, partnerIng. Richard Sokol
+420 775 372 737 sokol@arws.cz
Libor Špunda

PROFIL

konzultant, partnerLibor Špunda
+420 777 326 514 spunda@arws.cz
Mgr. Jiří Janů

PROFIL

konzultant, partnerMgr. Jiří Janů
+420 603 576 837 janu@arws.cz
doc. JUDr. Blanka Vítová, Ph.D., LL.M.

PROFIL

of counseldoc. JUDr. Blanka Vítová, Ph.D., LL.M.
+420910058058 info@arws.cz
Mgr. Vladimír Janošek

PROFIL

advokát, knowledge managerMgr. Vladimír Janošek
+ 420 731 773 563 janosek@arws.cz
JUDr. Manuel Villalobos

PROFIL

advokát, insolvenční správceJUDr. Manuel Villalobos
+420 727 855 499 villalobos@arws.cz
JUDr. Ondřej Stehlík

PROFIL

advokátJUDr. Ondřej Stehlík
+420 725 499 776 stehlik@arws.cz
JUDr. Veronika Němcová

PROFIL

advokátJUDr. Veronika Němcová
veronika.nemcova@arws.cz
Mgr. Jan Medek

PROFIL

advokátMgr. Jan Medek
+420 777 990 736 medek@arws.cz
Mgr. Ludvík Novotný

PROFIL

advokátMgr. Ludvík Novotný
+420 775 196 789 novotny@arws.cz
Mgr. Lukáš Fiedler

PROFIL

advokátMgr. Lukáš Fiedler
+420 604 343 229 fiedler@arws.cz
Mgr. Miroslav Galvas

PROFIL

advokátMgr. Miroslav Galvas
+420 605 265 802 galvas@arws.cz
Mgr. Martina Čížová

PROFIL

advokátMgr. Martina Čížová
cizova@arws.cz
Mgr. et Mgr. Milan Dočkal

PROFIL

advokátMgr. et Mgr. Milan Dočkal
dockal@arws.cz
Mgr. Lukáš Kubec

PROFIL

advokátMgr. Lukáš Kubec
kubec@arws.cz
Mgr. Monika Skatulová

PROFIL

advokátMgr. Monika Skatulová
skatulova@arws.cz
Mgr. Jana Suchá

PROFIL

advokátMgr. Jana Suchá
sucha@arws.cz
Mgr. Iva Němcová

PROFIL

advokátMgr. Iva Němcová
iva.nemcova@arws.cz
Mgr. Lucia Šoralová

PROFIL

advokátMgr. Lucia Šoralová
soralova@arws.cz
Mgr. Ondřej Vaněk

PROFIL

advokátMgr. Ondřej Vaněk
vanek@arws.cz
Mgr. Antonín Hajdušek

PROFIL

právníkMgr. Antonín Hajdušek
+420 725 992 682 hajdusek@arws.cz
Mgr. Jakub Oliva

PROFIL

právníkMgr. Jakub Oliva
+420 732 441 267 oliva@arws.cz
Mgr. Petr Varvařovský

PROFIL

právníkMgr. Petr Varvařovský
+420 728 834 215 varvarovsky@arws.cz
Mgr. Karolína Karasová

PROFIL

právníkMgr. Karolína Karasová
+420 601 150 072 karasova@arws.cz
Mgr. Michal Koutník

PROFIL

právníkMgr. Michal Koutník
+420 728 656 422 koutnik@arws.cz
Mgr. František Bárta

PROFIL

právníkMgr. František Bárta
+420 728 656 422 barta@arws.cz
Mgr. Matyáš Moska

PROFIL

právníkMgr. Matyáš Moska
+420 605 006 807 moska@arws.cz
Mgr. Jiří Mašlej

PROFIL

právníkMgr. Jiří Mašlej
+420 736 208 046 maslej@arws.cz
Mgr. Marek Hučík

PROFIL

právníkMgr. Marek Hučík
+ 420 601 062 227 hucik@arws.cz
JUDr. Volodymyr Schwarz

PROFIL

právníkJUDr. Volodymyr Schwarz
schwarz@arws.cz
Mgr. Lukáš Dořičák

PROFIL

právníkMgr. Lukáš Dořičák
+420 731 514 996 doricak@arws.cz
Mgr. Jiří Štumar

PROFIL

právníkMgr. Jiří Štumar
stumar@arws.cz
Mgr. Jakub Sláma

PROFIL

právníkMgr. Jakub Sláma
slama@arws.cz
Mgr. Lukáš Nálevka

PROFIL

právníkMgr. Lukáš Nálevka
+420 724 189 287 nalevka@arws.cz
Mgr. Aneta Langová

PROFIL

právník Mgr. Aneta Langová
langova@arws.cz
Mgr. Martin Šoula

PROFIL

právníkMgr. Martin Šoula
soula@arws.cz
Štefan Rehák

PROFIL

právníkŠtefan Rehák
rehak@arws.cz
Jindra Vytásková

PROFIL

Vedoucí administrativyJindra Vytásková
+420 587 407 086 vytaskova@arws.cz
Jana Heczková DiS.

PROFIL

asistentkaJana Heczková DiS.
heczkova@arws.cz
Iva Bláhová

PROFIL

asistentkaIva Bláhová
blahova@arws.cz
Zdenka Záčková

PROFIL

asistentkaZdenka Záčková
zackova@arws.cz
Eva Kněžourová

PROFIL

asistentkaEva Kněžourová
knezourova@arws.cz
Veronika Dašková

PROFIL

asistentkaVeronika Dašková
daskova@arws.cz
Michala Benešová

PROFIL

office managerMichala Benešová
+420 608 115 556 benesova@arws.cz
Ing. Pavel Orel

PROFIL

office managerIng. Pavel Orel
+420 605 134 409 orel@arws.cz
Otakar Pešava

PROFIL

office managerOtakar Pešava
+420 732 265 022 pesava@arws.cz
Michelle Formanová

PROFIL

asistentkaMichelle Formanová
formanova@arws.cz
Bc.  Pavlína Charvátová

PROFIL

manažer administrativy a financíBc. Pavlína Charvátová
charvatova@arws.cz
Eliška Kovářová

PROFIL

asistentkaEliška Kovářová
kovarova@arws.cz

reference

Mezi naše významné klienty patří

Chcete vědět víc o našich službách?

Služby