Protipadělková směrnice. Řešení bezpečnostního rizika či každodenní komplikace?

Praha, V Jámě 1, Seminární místnost ARROWS

11. 12. 2018, 8:45 - 10: 45

750,- Kč

Vážení,

 

dovolujeme si Vás pozvat na právní snídani pro výrobce, distributory a výdejce léčivých přípravků. V současné době probíhá implementace nových pravidel vyplývajících z tzv. protipadělkové směrnice, mnoho společností však s přípravami dosud nezačalo.

 

Právní snídaně pro zástupce společností vyrábějících, distribuujících či veřejnosti vydávajících léčivé přípravky se bude konat na téma: Protipadělková směrnice. Řešení bezpečnostního rizika či každodenní komplikace?

 

Lektoři sdělí:

 

- aktuální legislativní stav právní úpravy ochranných prvků;

- nové pojmy týkající se ochranných prvků;

- nové povinnosti výrobců, distributorů i výdejců léčivých přípravků;

- zhodnocení právní úpravy a identifikace problematických bodů.

 

 

Seminář je určen pro všechny, na které dopadá právní úprava ochranných prvků vycházející z tzv. protipadělkové směrnice 2011/62/EU a navazující legislativy.

 

Mgr. Michael Koliha, advokát ARROWS - advokát se specializací na oblast farmaceutického a zdravotnického práva. Ve své praxi se komplexně zabýval zdravotnickým a farmaceutickým právem, vč. oblasti reklamy na léčiva. Klienty zastupoval před Státním ústavem pro kontrolu léčiv, ale i před soudy ve sporech o náhradu újmy na zdraví.


Mgr. Patrick Boháček, koncipient ARROWS - koncipient se specializací na korporátní a zdravotnické právo. Má zkušenosti s největšími českými farmaceutickými společnostmi, kterým zajišťoval právní podporu. Kromě tradičního farmaceutického práva se zabývá i chemickými přípravky a návykovými látkami. Rovněž se věnuje compliance v občanskoprávní i trestněprávní rovině.

 

 

PROGRAM:

08:45-09:00     Snídaně pro účastníky
09:00-09:05     Úvodní slovo partnera
09:05-09:45     Odborné slovo

09:45-10:00     Coffee break

10:00-10:30     Odborné slovo
10:30-10:45     Diskuze účastníků, rozloučení, shrnutí

Přihláška