Plzeň

Plovární 478/1, Plzeň 301 00

Advokátní kancelář ARROWS Plzeň vznikla nejprve na adrese Lukavická 2019/16 a to pod vedením JUDr. Mgr. Milana Dočkala. Později se k jeho kanceláři připojila kancelář advokátů Mgr. Jakuba Šauera a Mgr. Ulyany Šauerové. Společně tak poskytují právní poradenství podnikatelům i občanům v komplexním rozsahu.

 

V kanceláři v současnosti dále pracují advokátní koncipienti Mgr. Bc. Jiří Štumar, Mgr. Martin Plch, Mgr. Petr Papež a Mgr. Bc. Jan Halík, právnička Mgr. Jitka Lípová a advokátní praktikanti Igor Bibko a Ihab Almaghrebi.

Advokátní kancelář Plzeň

V naší advokátní kanceláři v Plzni poskytujeme komplexní právní služby. S tím, že si nejvíce zakládáme na tom, že umíme:

 

- občanské a obchodní právo,

- obhajobu v trestním řízení,

- vymáhání pohledávek,

- insolvenční právo,

- realitní právo,

- správní právo,

- exekuční řízení,

- azylové právo, 

- rodinné právo

 

V neposlední řadě se rovněž zabýváme aktuální problematikou kryptoměn. Rozsah našich služeb je opravdu široký, proto nás neváhejte kontaktovat, abychom se sešli i nad Vaším projektem.

 

Právní služby poskytujeme díky síti ARROWS po celé České republice, což klientům ve výsledku šetří jejich náklady při věcech, kde potřebují zastoupení v jiných koutech ČR a Evropy. Můžeme zároveň nabídnout i vysokou expertízu v oblastech, které nejsou jinak v regionu zcela obvyklé.

 

Vždy se snažíme klientům vyjít  maximálně vstříc a vyhovět veškerým jejich požadavkům, to vše samozřejmě v intencích stavovských předpisů. 

 

Nesejdeme se i nad Vaším projektem?