Olomouc

Palackého 75/21, Olomouc 779 00

Hledáte právníka, daňaře, nebo obojí? Tak jste tady správně! ARROWS advokátní kancelář s.r.o. je největší advokátní a daňová kancelář v Olomouci. I v olomouckém kraji. Proč se jmenujeme ARROWS? Působíme totiž nejen na v Olomouci na Moravě, ale v celé střední v Evropě v rámci naší vlastní mezinárodní právní sítě. V rámci celé ČR jsme jedna z největších poradenských firem vůbec. Více o skupině si můžete přečíst zde.

 

Jsme unikátní tím, že poskytujeme komplexní rozsah právních, daňových a účetních služeb pod jednou střechou. Jako jediná advokátní kancelář v Olomouckém kraji jsme byli oceněni v soutěži Právnická firma roku v letech 2015, 2016 a 2017.

 

Kromě Olomouce pracujeme primárně v našem sídle v Praze a to nám dává na Moravě opravdu unikátní know-how. Naše kořeny jsou ale v hanácké metropoli, v Olomouci. Vznikli jsme totiž jako právní nástupce advokátní kanceláře DOHNAL PERTOT SLANINA. Najdete nás v historické budově DŮM U PARKU, vedle tramvajové zastávky Nádraží město.

 

Vyhrazená bezplatná parkovací místa pro naše klienty jsou ve dvoře.

Advokátní a daňová kancelář Olomouc

Pomůžeme Vám v komplexním rozsahu právních a daňových služeb. Je to proto, že disponujeme opravdu velmi širokým týmem specialistů mnoha oblastí. Opravdu nejlépe v Olomouci ale umíme:

 

- korporátní právo + akcie, směnky, cenné papíry, atp.

- reality a development

- pracovní právo

dotační spory

- soudní spory

- veřejné zakázky

- rodinné a dědické právo

- GDPR

- daně

 

V Olomouci, Praze a Hradci Králové je nás přes 70. Bude za Vámi tedy stát opravdu velmi silná právnická firma.

 

Víme, že nejhodnotnějším majetkem naší kanceláře je důvěra našich klientů, takže jediným parametrem dobře odvedené práce je pro nás spokojený klient. Našeho olomouckého původu si velice vážíme, proto jsme členy a podporovateli Okresní hospodářské komory v Olomouci. 

 

Co se týče našich cen, jsme vždy připraveni s klientem nalézt rozumný konsenzus. Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější, protože opakované úkony zvládáme rychleji, než advokáti s generální praxí. Na straně druhé ovládáme s ohledem na naše i mezinárodní působení oblasti, které jsou v regionu neobvyklé.

 

Naše stabilita a tradice je zajímavá primárně pro klienty, kteří hledají silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce s rychlou mírou reaktivity.

 

Chcete o nás vědět víc? Přečtete si, jak přistupujeme k podnikání:

 

- Reportáž v olomouckém časopisu OL4YOU

- Rozhovor s Jakubem Dohnalem na BYZMAG.CZ

- Pár slov o ARROWS

- Proč je dobré navštívit advokáta

rozhovor s Jakubem Dohnalem, advokátem pro Český rozhlas

- Rozhovor s Jakubem Dohnalem pro pořad Personalistika Z

- Pokud by Vás zajímalo, jak Jakub Dohnal, partner kanceláře vidí podnikání v advokacii, podívejte se na přepis jeho příspěvku z workshopu o moderní advokacii.

 

Primárně klientům nabízíme:

 

právní poradenství - ARROWS advokátní kancelář s.r.o.

daňové a účetní služby - ARROWS tax & accounting, s.r.o.

- konzultační služby komerčního pojištění  - ARROWS pojištění s.r.o.