Hradec Králové

Klicperova 1266/1, Hradec Králové 500 03

Potřebujete pomoct s právem, nebo daněmi? Tak jste tady správně! ARROWS advokátní kancelář s.r.o. je největší advokátní kancelář v Hradci Králové. Naše hradecká advokátní kancelář působí nejen v východočeském kraji, ale celé střední v Evropě v rámci naší vlastní mezinárodní právní sítě. Kromě Hradce Králové pracujeme primárně v Praze. Naše kořeny jsou ale v Hradci Králové, protože jsme vznikli jako právní nástupci advokátních kanceláří LEGALCOM a DOHNAL PERTOT SLANINA. 

 

Na trhu máme tedy již 20 let zkušeností. Vyhledávají nás tedy primárně podnikatelé, ale pracujeme samozřejmě i pro fyzické osoby a umíme prostě řešit problémy.

 

Naše kanceláře se nacházejí v prvním patře domu na adrese Klicperova 1266/1 (vchod z ulice Klicperova). Pokud k nám pojedete autem, můžete zaparkovat na placeném parkovišti na Velkém náměstí.

Advokátní kancelář Hradec Králové

Pomůžeme Vám v komplexním rozsahu právních a daňových služeb. Je to proto, že disponujeme opravdu velmi širokým týmem specialistů mnoha oblastí. Opravdu nejlépe v naše advokátní kancelář v Hradci Králové ale umí:

 

rodinné a dědické právo

reality a development

korporátní právo

soudní spory

- trestní právo

GDPR

 

Víme, že nejhodnotnějším majetkem naší kanceláře je důvěra našich klientů, takže jediným parametrem dobře odvedené práce je pro nás spokojený klient. 

 

Co se týče našich cen, jsme vždy připraveni s klientem nalézt rozumný konsenzus. Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější, protože opakované úkony zvládáme rychleji, než advokáti s generální praxí. Na straně druhé ovládáme s ohledem na naše i mezinárodní působení oblasti, které jsou v regionu neobvyklé.

 

Naše stabilita a tradice je zajímavá primárně pro klienty, kteří hledají silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce s rychlou mírou reaktivity.

 

Chcete o nás vědět víc? 

 

Přečtěte si, co o nás psali v magazínu Quartier

Máme rádi sport, proto jsme se účastnili fotbalových turnajů

Podpořili jsme nadační běh Aquapura

Podívejte se taky na názory Libora Zbořila pro Šport.sk o tom, jaké jsou poměry v Českém hokeji. Libor je totiž prezidentem ČAIHP, tedy Českých hokejových odborů.