Praha

V Jámě 1, Prague 1 110 00

Potřebujete v Praze a Evropě pomoct s právem, nebo daněmi? Tak jste tady správně! ARROWS advokátní kancelář s.r.o. je součástí ARROWS advisory group, která pro klienty řeší právní služby, daňové poradenství a další konzultační služby.

 

Působíme primárně v Praze, ale i v celé střední v Evropě v rámci naší vlastní mezinárodní právní sítě. V rámci celé ČR jsme jedna z největších poradenských firem vůbec.

 

Jsme unikátní tím, že poskytujeme komplěxní rozsah právních, daňových a účetních služeb pod jednou střechou. V minulých letech jsme od roku 2015 pravidelně ocenění v soutěži Právnická firma roku.

 

 

Advokátní a daňová kancelář Praha

Naše pražská kancelář Vám pomůže v komplexním rozsahu právních a daňových služeb. Je to proto, že disponujeme opravdu velmi širokým týmem specialistů mnoha oblastí. Opravdu nejlépe naše advokátní a daňová kancelář v Praze ale umí:

 

- bankovnictví a pojišťovnictví

- kapitálové trhy a kryptoměny

- veřejné zakázky

- transakce a korporátní právo

- zdravotnické a farmaceutické právo

- pracovní právo

- daňové poradenství

- daňové spory

 

Celkem v našem týmu pracuje přes 70 právníků, daňových poradců a účetních. Jsme tedy jednou z největších pražských poradenských firem vůbec.

 

Co se týče našich cen, jsme vždy připraveni s klientem nalézt rozumný konsenzus. Jelikož se v daných oblastech úzce specializujeme, jsou naše služby leckdy i levnější, protože opakované úkony zvládáme rychleji, než advokáti s generální praxí. Na straně druhé ovládáme s ohledem na naše i mezinárodní působení oblasti, které jsou v regionu neobvyklé.

 

Naše stabilita a tradice je zajímavá primárně pro klienty, kteří hledají silného partnera, který je schopen pokrýt velké objemy zadávané práce s rychlou mírou reaktivity.